Характеристики
| Серия | A6Q |
|---|---|
| Екран | 85 инча (215.9 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 600 x 400 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1892 x 1131 x 430 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 36 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Hisense 75U7Q
- 75" Mini LED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 894 €
1748.52 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Sharp 75GP7265E
- 75" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 839 €
1640.95 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Sharp 85HP5265E
- 85" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка Sharp
Серия A6Q
|
|
Hisense 85A6Q | 1069€ |
Hisense 43A6Q | 249€ | |
Hisense 50A6Q | 339€ | |
Hisense 55A6Q | 359€ | |
Hisense 65A6Q | 479€ | |
Hisense 75A6Q | 789€ |
