Характеристики
| Серия | A6Q |
|---|---|
| Екран | 65 инча (165.10 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1453 x 897 x 299 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 15.2 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 43QNED80A3A
- 43" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 389 €
760.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 55GP6260E
- 55" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
LG 50QNED80A3A
- 50" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 55QNED80A3A
- 55" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 65A7Q
- 65" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка Hisense
Серия A6Q
|
|
Hisense 65A6Q | 479€ |
Hisense 43A6Q | 249€ | |
Hisense 50A6Q | 339€ | |
Hisense 55A6Q | 359€ | |
Hisense 75A6Q | 789€ | |
Hisense 85A6Q | 1069€ |
