Характеристики
| Серия | A6Q |
|---|---|
| Екран | 43 инча (109.2 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 300 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 963 x 608 x 222 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 6.9 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 32LQ63006LA
- 32" LED
- 1920 x 1080 (FHD)
- webOS Smart TV
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 50PUS7000
- 50" DLED
- 3840 x 2160 (4К UHD)
- Titan OS
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Philips
Серия A6Q
|
|
Hisense 43A6Q | 249€ |
Hisense 50A6Q | 339€ | |
Hisense 55A6Q | 359€ | |
Hisense 65A6Q | 479€ | |
Hisense 75A6Q | 789€ | |
Hisense 85A6Q | 1069€ |
