Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 5000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 5CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 5000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 5CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:183 €
357.92 лв.
Цена:46 €
89.97 лв.
Цена:2530 €
4948.27 лв.
Цена:498 €
974.01 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:26 €
50.85 лв.