Характеристики
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | от 20 до 23 dBA |
| Въздушен поток | от 37 до 41 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | от 20 до 23 dBA |
| Въздушен поток | от 37 до 41 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:51 €
99.75 лв.
ПЦД:
194€
Цена:119 €
232.74 лв.
ПЦД:
163€
Цена:99 €
193.63 лв.
ПЦД:
20€
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:131 €
256.21 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.