Характеристики
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 20-23 dBA |
| Въздушен поток | 37-41 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 20-23 dBA |
| Въздушен поток | 37-41 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:110 €
215.14 лв.
Цена:930 €
1818.93 лв.
Цена:6 €
11.74 лв.
Цена:75 €
146.69 лв.
Цена:429 €
839.05 лв.
Цена:14 €
27.38 лв.