Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 19.5 dBA |
| Въздушен поток | 50.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 19.5 dBA |
| Въздушен поток | 50.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
Цена:358 €
700.19 лв.
ПЦД:
281€
Цена:168 €
328.58 лв.
Цена:270 €
528.08 лв.
Цена:669 €
1308.46 лв.