Характеристики
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Въздушен поток | 93.4 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Въздушен поток | 93.4 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:217 €
424.42 лв.
Цена:424 €
829.27 лв.
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:409 €
799.94 лв.
Цена:14 €
27.38 лв.