Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 18.3 dB(A) |
| Въздушен поток | 32 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 18.3 dB(A) |
| Въздушен поток | 32 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:77 €
150.60 лв.
Цена:654 €
1279.12 лв.
Цена:107 €
209.27 лв.
Цена:114 €
222.97 лв.
Цена:746 €
1459.05 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.