Характеристики
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1400rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 52 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1400rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 52 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:70 €
136.91 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
Цена:255 €
498.74 лв.
Цена:29 €
56.72 лв.
Цена:137 €
267.95 лв.
Цена:86 €
168.20 лв.