Характеристики
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 52 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 52 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:1649 €
3225.18 лв.
ПЦД:
220€
Цена:219 €
428.33 лв.
ПЦД:
499€
Цена:449 €
878.17 лв.
Цена:594 €
1161.77 лв.
ПЦД:
816€
Цена:729 €
1425.81 лв.