Характеристики
| Марка | Lian Li |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 800~1900RPM |
| Ниво на шум | 31dB |
| Въздушен поток | 58.54CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Lian Li |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 800~1900RPM |
| Ниво на шум | 31dB |
| Въздушен поток | 58.54CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:30 €
58.68 лв.
Цена:204 €
398.99 лв.
Цена:173 €
338.36 лв.
Цена:173 €
338.36 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.