Характеристики
| Серия | Evolve |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20.000Hz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Свързани устройства До 8 доверен устройства, 2 активни Bluetooth връзки в режим на готовност, Еднопосочен ECM микрофон с шумопотискане |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz to 10kHz |
| Интерфейс | USB/Bluetooth |
| Живот на батерията | 14 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Evolve
|
|
Jabra EVOLVE 65 SE Stereo | 211€ |
JABRA Evolve 20, Stereo UC, USB C/A adapter | 56€ | |
Jabra EVOLVE 20 MS Duo Special Edition | 66€ | |
JABRA EVOLVE 30 II Stereo MS | 76€ |
