Характеристики
| Серия | Evolve |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20Hz - 20000Hz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Какво има в кутията: слушалки Jabra Evolve 20, листовка с предупреждения, листовка с гаранция, кратко ръководство за стартиране, USB контролер, пластмасова торбичка за контролера, пластмасова торбичка за слушалките, Отличен звук за разговори и музика, Plug-and-play свързаност, Устройство за управление на разговорите за лесно управление на , Микрофонът с шумопотискане елиминира фоновия шум |
| Дължина на кабел | Контролен кабел: 95 cm, HS кабел: 120 cm |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Пяна |
| Поддръжка на операционна система | Мобилен телефон, Компютърна мултимедия, PC таблет |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Evolve
|
|
JABRA Evolve 20, Stereo UC, USB C/A adapter | 56€ |
Jabra EVOLVE 20 MS Duo Special Edition | 66€ | |
JABRA EVOLVE 30 II Stereo MS | 76€ | |
Jabra EVOLVE 65 SE Stereo | 211€ |
