Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296.5 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.274 x 0.274 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | 15° до 65° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 566 x 337.5 x 43.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 18W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell P2424HT
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 365 €
713.88 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
IIYAMA ProLite T2452MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
HP Series 5 Pro 524pm
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 377 €
737.35 лв. Виж всички продукти с марка HP -
IIYAMA ProLite XUB3297QSNP-B1
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 388 €
758.86 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA T1931SR-B1S
- 19" IPS 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 475 €
929.02 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ViewSonic VG2756-4K
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 475 €
929.02 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
