Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 18.9 dBA |
| Въздушен поток | 68.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 18.9 dBA |
| Въздушен поток | 68.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:178 €
348.14 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.
Цена:222 €
434.20 лв.
Цена:286 €
559.37 лв.
Цена:993 €
1942.15 лв.
Цена:1195 €
2337.23 лв.