Характеристики
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:112 €
219.05 лв.
ПЦД:
939€
Цена:899 €
1758.30 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:539 €
1054.20 лв.
Цена:205 €
400.95 лв.