Характеристики
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
445€
Цена:349 €
682.59 лв.
ПЦД:
1325€
Цена:1229 €
2403.72 лв.
ПЦД:
2€
Цена:1 €
1.96 лв.
ПЦД:
1459€
Цена:1409 €
2755.77 лв.
Цена:1512 €
2957.23 лв.
ПЦД:
1670€
Цена:1469 €
2873.12 лв.