Характеристики
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:1699 €
3322.97 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:509 €
995.52 лв.
Цена:549 €
1073.75 лв.
Цена:52 €
101.70 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.