Характеристики
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:62 €
121.26 лв.
Цена:119 €
232.74 лв.
Цена:138 €
269.91 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:52 €
101.70 лв.
ПЦД:
159€
Цена:149 €
291.42 лв.