Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
146€
Цена:109 €
213.19 лв.
Цена:300 €
586.75 лв.
Цена:82 €
160.38 лв.
Цена:1300 €
2542.59 лв.
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:63 €
123.22 лв.