Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:549 €
1073.75 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.
Цена:1079 €
2110.35 лв.
Цена:149 €
291.42 лв.
Цена:812 €
1588.14 лв.
ПЦД:
98€
Цена:85 €
166.25 лв.