Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:53 €
103.66 лв.
Цена:34 €
66.50 лв.
Цена:249 €
487.00 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:509 €
995.52 лв.
Цена:549 €
1073.75 лв.