Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:2089 €
4085.74 лв.
Цена:90 €
176.03 лв.
Цена:56 €
109.53 лв.
Цена:209 €
408.77 лв.
ПЦД:
1979€
Цена:1669 €
3264.29 лв.
Цена:384 €
751.04 лв.