Характеристики
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23.4 dBA |
| Въздушен поток | 41.2 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23.4 dBA |
| Въздушен поток | 41.2 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:56 €
109.53 лв.
Цена:131 €
256.21 лв.
ПЦД:
61€
Цена:39 €
76.28 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:163 €
318.80 лв.
ПЦД:
1236€
Цена:1189 €
2325.49 лв.