Характеристики
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 39.7 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 39.7 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:112 €
219.05 лв.
Цена:297 €
580.88 лв.
Цена:1232 €
2409.59 лв.
Цена:112 €
219.05 лв.
ПЦД:
1679€
Цена:1529 €
2990.48 лв.
Цена:409 €
799.94 лв.