Характеристики
| Марка | Genesis |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 RPM |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 18.8 dB |
| Въздушен поток | 42.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Genesis |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 RPM |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 18.8 dB |
| Въздушен поток | 42.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
ПЦД:
129€
Цена:109 €
213.19 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:106 €
207.32 лв.
Цена:270 €
528.08 лв.
Цена:2286 €
4471.04 лв.
Цена:512 €
1001.39 лв.