Характеристики
| Марка | Genesis |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 RPM |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Въздушен поток | 38 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Genesis |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 RPM |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Въздушен поток | 38 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:213 €
416.59 лв.
ПЦД:
899€
Цена:699 €
1367.13 лв.
Цена:1599 €
3127.38 лв.
ПЦД:
818€
Цена:680 €
1329.97 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
ПЦД:
3369€
Цена:2949 €
5767.76 лв.