Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 21.6 dBA |
| Въздушен поток | 56.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 21.6 dBA |
| Въздушен поток | 56.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.