Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 66CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 66CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:135 €
264.04 лв.
Цена:1692 €
3309.28 лв.
Цена:1161 €
2270.73 лв.
Цена:37 €
72.37 лв.
Цена:98 €
191.67 лв.
Цена:1975 €
3862.78 лв.