Характеристики
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Въздушен поток | 64.36 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Въздушен поток | 64.36 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:7 €
13.69 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:75 €
146.69 лв.
Цена:2000 €
3911.67 лв.
Цена:236 €
461.58 лв.
Цена:33 €
64.54 лв.