Характеристики
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24.3dB(A) |
| Въздушен поток | 36.72 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24.3dB(A) |
| Въздушен поток | 36.72 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:178 €
348.14 лв.
Цена:853 €
1668.33 лв.
Цена:70 €
136.91 лв.
Цена:58 €
113.44 лв.
Цена:240 €
469.40 лв.
Цена:107 €
209.27 лв.