Характеристики
| Марка | be quiet! |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 18.9 dBA |
| Въздушен поток | 50.5 CFM / 85 m3/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | be quiet! |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 18.9 dBA |
| Въздушен поток | 50.5 CFM / 85 m3/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:38 €
74.32 лв.
Цена:143 €
279.68 лв.
Цена:667 €
1304.54 лв.
Цена:58 €
113.44 лв.
Цена:1278 €
2499.56 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.