Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000rpm |
| Ниво на шум | 19 dBA |
| Въздушен поток | 27 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000rpm |
| Ниво на шум | 19 dBA |
| Въздушен поток | 27 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:810 €
1584.23 лв.
Цена:29 €
56.72 лв.
Цена:42 €
82.15 лв.
ПЦД:
49€
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:4120 €
8058.05 лв.
Цена:99 €
193.63 лв.