Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 800 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 46 CFM/ 78 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 800 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 46 CFM/ 78 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:50 €
97.79 лв.
Цена:97 €
189.72 лв.
ПЦД:
138€
Цена:115 €
224.92 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
ПЦД:
246€
Цена:209 €
408.77 лв.