Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1350 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 53CFM (90.1 m3/h) |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1350 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 53CFM (90.1 m3/h) |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:86 €
168.20 лв.
ПЦД:
255€
Цена:239 €
467.45 лв.
Цена:3 €
5.87 лв.
Цена:375 €
733.44 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.
Цена:56 €
109.53 лв.