Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
Typical Voltage:12V DC |
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
Typical Voltage:12V DC |
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:49 €
95.84 лв.
Цена:76 €
148.64 лв.
Цена:40 €
78.23 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.
ПЦД:
24€
Цена:17 €
33.25 лв.
ПЦД:
32€
Цена:27 €
52.81 лв.