Характеристики
| Серия | GP6260E |
|---|---|
| Екран | 55 инча (139.70 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1340 x 845 x 146 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 11 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Thomson 50QG4S14
- 50" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Android TV 11
Цена: 352 €
688.45 лв. -
LG 43QNED80A3A
- 43" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 407 €
796.03 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 55NANO80A3B
- 55" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 409 €
799.94 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 55A7Q
- 55" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 429 €
839.05 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
LG 50QNED80A3A
- 50" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 460 €
899.69 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 55QNED80A3A
- 55" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 506 €
989.65 лв. Виж всички продукти с марка LG
Серия GP6260E
|
|
Sharp 55GP6260E | 439€ |
