Характеристики
| Серия | PUS8510 |
|---|---|
| Екран | 55 инча (139 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина/дисплей:
Функции на Smart TV:
Мултимедийни приложения:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 100 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1226 x 778 x 280 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 10.3 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия PUS8510
|
|
Philips 55PUS8510 | 439€ |
Philips 43PUS8510 | 347€ | |
Philips 50PUS8510 | 399€ | |
Philips 65PUS8510 | 709€ |
