Характеристики
| Серия | PUS8010 |
|---|---|
| Екран | 65 инча (164 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина/дисплей:
Функции на Smart TV:
Мултимедийни приложения:
Функции на Ambilight:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1446 x 901 x 302 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 15.8 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия PUS8010
|
|
Philips 65PUS8010 | 545€ |
Philips 43PUS8010 | 293€ | |
Philips 50PUS8010 | 322€ | |
Philips 55PUS8010 | 364€ |
