Характеристики
| Серия | QNED80A3A |
|---|---|
| Екран | 65 инча (165.10 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 300 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1456 x 904 x 295 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 22.9 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 65NANO80A3B
- 65" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 567 €
1108.96 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 65GP7265E
- 65" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 669 €
1308.46 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Hisense 75A6Q
- 75" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 792 €
1549.02 лв. Виж всички продукти с марка Hisense
Серия QNED80A3A
|
|
LG 65QNED80A3A | 664€ |
LG 43QNED80A3A | 407€ | |
LG 50QNED80A3A | 460€ | |
LG 55QNED80A3A | 506€ | |
LG 86QNED80A3A | 1406€ |
