Характеристики
| Серия | LQ6300 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | със стойката (ШxВxД) 736 x 464 x 180 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | със стойка 4.7 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Hisense 43A6Q
- 43" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Philips 50PUS7000
- 50" DLED
- 3840 x 2160 (4К UHD)
- Titan OS
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка Philips
Серия LQ6300
|
|
LG 32LQ63006LA | 184€ |
