Характеристики
| Серия | A7Q |
|---|---|
| Екран | 65 инча (165.10 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 400 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1446 x 896 x 326 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 19.2 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 50QNED80A3A
- 50" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 65A6Q
- 65" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 479 €
936.85 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
LG 55QNED80A3A
- 55" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 65QNED80A3A
- 65" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 629 €
1230.22 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 65GP7265E
- 65" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 679 €
1328.01 лв. Виж всички продукти с марка Sharp
Серия A7Q
|
|
Hisense 65A7Q | 509€ |
Hisense 43A7Q | 319€ |
