Характеристики
| Серия | Galaxy Tab S10+ |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | 5G свързаност |
| Процесор | Mediatek Dimensity 9300+ (4 nm) (1x3.4 GHz Cortex-X4 & 3x2.8 GHz Cortex-X4 & 4x2.0 GHz Cortex-A720) |
| Видеокарта | Immortalis-G720 MC12 |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 12.4" Dynamic AMOLED 2X 120Hz, 1752 x 2800 |
| Памет | 512GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct, GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 285.4 x 185.4 x 5.6 мм |
| Операционна система | Android 14, One UI 6.1 |
| Камера | 13MP + 8MP камера на гърба, 12 MP в предната част |
| Батерия | 10090 mAh |
| Тегло | 576 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Допълнителна карта памет | |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, 25...
- S Pen писалка в комплекта
- 14.6" Dynamic AMOLED 2X 120Hz
- 12GB / 256GB
Цена: 1175 €
2298.11 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G,...
- S Pen писалка в комплекта
- 14.6" Dynamic AMOLED 2X 120Hz
- 12GB / 256GB
Цена: 1211 €
2368.52 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple Pad Pro 11 WiFi + Cellular...
- 11" Ultra Retina Tandem OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 8160 mAh батерия
Цена: 1349 €
2638.42 лв. -
Apple Pad Pro 11 WiFi + Cellular...
- 11" Ultra Retina Tandem OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 8160 mAh батерия
Цена: 1349 €
2638.42 лв. -
Apple iPad Air 11 (2024) Cellula...
- 11-инчов Liquid Retina IPS LCD
- 8GB RAM/1TB
- 12MP камера на гърба
Цена: 1431 €
2798.80 лв. -
Apple iPad Air 11 (2024) Cellula...
- 11-инчов Liquid Retina IPS LCD
- 8GB RAM/1TB
- 12MP камера на гърба
Цена: 1431 €
2798.80 лв. -
Apple iPad Air 11 (2024) Cellula...
- 11-инчов Liquid Retina IPS LCD
- 8GB RAM/1TB
- 12MP камера на гърба
Цена: 1431 €
2798.80 лв.
Серия Galaxy Tab S10+
|
|
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G, 512GB Moonstone Gray | 1155€ |
