Характеристики
| Серия | Galaxy Tab S10 Lite |
|---|---|
| Цвят | Червен |
| Свързаност | 5G свързаност |
| Процесор | Exynos 1380 (5 nm) (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G68 MP5 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 10.9" TFT LCD 90Hz, 1320 x 2112 |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двубандов, Wi-Fi Direct, GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 165.8 x 254.3 x 6.6 мм |
| Операционна система | Android 15, до 7 основни ъпгрейда на Android, One UI 7 |
| Камера | 8-мегапикселова на гърба, 5-мегапикселова в предната част |
| Батерия | 8000 mAh |
| Тегло | 524 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Да |
Серия Galaxy Tab S10 Lite
|
|
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G - 8GB RAM / 256GB, Coral Red | 470€ |
