Характеристики
| Серия | Galaxy Tab Active5 |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Свързаност | 5G свързаност |
| Процесор | 5nm Octa-Core Processor |
| Видеокарта | - |
| Оперативна памет | 6GB |
| Екран | 8-инчов TFT LCD с 120Hz и Corning Gorilla Glass 5, 1920 x 1200 пиксела |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth® v5.3, NFC, Wi-Fi 5(802.11 a/b/g/n/ac), Wi-Fi Direct, GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 213.8 x 126.8 x 10.1 мм |
| Операционна система | Android 14, One UI 6 |
| Камера | 13MP камера на гърба, предна 5MP |
| Батерия | 5050 mAh |
| Тегло | 433 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Active 10 Pro - 12GB R...
- 10.95" IPS LCD 90Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 30000mAh батерия
Цена: 430 €
841.01 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Lenovo Legion Tab - 12GB RAM / 2...
- 8.8" 2.5K TDDI с 144Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 6550 mAh батерия
Цена: 567 €
1108.96 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Apple iPad A16 + Cellular - 4GB ...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad A16 + Cellular - 4GB ...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad A16 + Cellular - 4GB ...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad A16 + Cellular - 4GB ...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 570 €
1114.83 лв. -
Apple iPad mini (2024) - 8GB RAM...
- 8.3" True Tone Liquid Retina
- 8GB RAM / 128GB
- 5078 mAh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad mini (2024) - 8GB RAM...
- 8.3" True Tone Liquid Retina
- 8GB RAM / 128GB
- 5078 mAh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв.
Серия Galaxy Tab Active5
|
|
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 128GB | 490€ |
