Характеристики
| Серия | Galaxy Tab A11 |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | Mediatek Helio G99 (6 nm) (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 8.7" TFT LCD 90Hz, 800 x 1340 |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двубандов, Wi-Fi Direct, GSM / HSPA / LTE |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 211 x 124.7 x 8 мм |
| Операционна система | Android 15, One UI 7 |
| Камера | 8-мегапикселова на гърба, 5-мегапикселова в предната част |
| Батерия | 5100 mAh |
| Тегло | 335 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Да |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11 LTE - 8GB...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Idea Tab 5G - 8GB RAM / 1...
- 11" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена:
ПЦД: 287€ (-8€)279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 6...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 6...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
