Характеристики
| Серия | Pad |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm) (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G52 MC2 |
| Оперативна памет | 6GB |
| Екран | 10.4" IPS LCD Immersive Display с резолюция 2000 x 1200 пиксела |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GSM / HSPA / LTE |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 246.1 x 155.9 x 6.9 мм |
| Операционна система | Android 11 |
| Камера | 8MP на гърба, 8 MP в предната част |
| Батерия | 7100mAh |
| Тегло | 440 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Допълнителна карта памет | |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 6GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 6GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 8...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 8GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 339 €
663.03 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 8GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 339 €
663.03 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Pad
|
|
Realme Pad + LTE - 6GB RAM / 128GB, Gray | 347€ |
