Характеристики
| Серия | VIRTUOSO PSTA107 |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Qualcomm SM6225 (2.40 GHz / 1.90 GHz) |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 11.97" IPS , 2000x1200 |
| Памет | |
| Свързаност | BT 5.1, IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 278.5 x 174 x 6.9 мм |
| Операционна система | Android 13 |
| Камера | 8-мегапикселова на гърба, 5-мегапикселова в предната част |
| Батерия | 3.85V/7150mAh |
| Тегло | 520 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Tab 13 Pro - 8GB RAM /...
- 10.1" IPS
- 8GB RAM / 128GB
- 7680 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 189€ (-21%)149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Active 5 - 8GB RAM / 1...
- 8.68" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 6600mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Idea Tab WiFi - 8GB RAM /...
- 11" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена:
ПЦД: 197€ (-6%)185 €
361.83 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Blackview Tab 16 Pro - 8GB RAM /...
- 11" IPS
- 8GB RAM / 256GB
- 7700 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-17%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 8...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Honor Pad X9a - 6GB RAM / 128GB,...
- 11.5" TFT LCD 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 8300mAh батерия
Цена: 205 €
400.95 лв. Виж всички продукти с марка Honor
Серия VIRTUOSO PSTA107
|
|
Prestigio Solutions Virtuoso PSTA107 - 4GB RAM / 128GB, Meteor Grey | 184€ |
