Характеристики
| Серия | Idea Tab |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 (8C, 2x A76 @2.4 GHz + 6x [email protected] GHz) |
| Видеокарта | Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 11" 2.5K (2560x1600) IPS 90Hz |
| Памет | |
| Свързаност | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2, GPS/GLONASS/Galileo |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 254.59 x 166.15 x 6.99 мм |
| Операционна система | Android™ 15 |
| Камера | Предна 5.0MP / Задна 8.0MP |
| Батерия | 7040mAh |
| Тегло | 480 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Tab 13 Pro - 8GB RAM /...
- 10.1" IPS
- 8GB RAM / 128GB
- 7680 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 189€ (-21%)149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Active 5 - 8GB RAM / 1...
- 8.68" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 6600mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Prestigio Solutions Virtuoso PST...
- 11.97" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 7150mAh батерия
Цена: 184 €
359.87 лв. Виж всички продукти с марка Prestigio -
Blackview MEGA 2 WiFi - 12GB RAM...
- 12" IPS 90Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 9000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 255€ (-23%)195 €
381.39 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab 16 Pro - 8GB RAM /...
- 11" IPS
- 8GB RAM / 256GB
- 7700 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-17%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 8...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Idea Tab
|
|
Lenovo Idea Tab WiFi - 8GB RAM / 128GB, Luna Grey + Pen | 185€ |
Lenovo Idea Tab 5G - 8GB RAM / 128GB, Luna Grey + Pen & Case | 275€ | |
Lenovo Idea Tab 5G - 8GB RAM / 256GB, Luna Grey + Pen & Case | 299€ |
